Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized
קהילת המומחים
הנחות חסרות תקדים לחברי מועדון הלקוחות

עוסקת בתחום היופי והטיפוח ?

גלי מה יש לנו להציע לך

האם הסרת שיער כירורגית/פולשנית מזיקה לעור שלך או לא?

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים החלו למצוא דרכי פעולה להפסקת צמיחת שיער על גופם. בעוד אנשים מסוימים מתמודדים עם חוסר של צמיחת שיער, לאחרים יש בעיה הפוכה, של גדילת שיער מסיבית על גופם. אם כך, הרי זהו יכול להיות רעיון נפלא באם היה ניתן למצוא דרך לטפל בבעיות הללו במהירות ובקלות. כאשר מאמצים קו מחשבה זה, ניתן לראות כי ניתוחים להסרת שיער יכולים להיראות כמו רעיון טוב עבור אנשים מסוימים.

אבל האם הסרת שיער בדרך פולשנית עובדת או לא?

קיים קושי באבחון דרכי פעולה נכונות להסרת שיער לכל אחד ואחת, אלא אם מנסים אותן. בנוסף, כל פרט ופרט יגיב בצורה שונה לאותה התערבות כירורגית, ולכן חיוני ביותר להיוועץ עם רופא מבעוד מועד, וכאן, ככל הנראה, הרופא יעודד לנקוט בצעד זה. הרי כפי שנאמר, זהו תהליך אשר מפסיק צמיחת שיער על הגוף בדרך יעילה ומהירה.

עם זאת, זוהי רק חצי מהאמת. כאשר מדברים על הסרות שיער בדרכים כירורגיות, חשוב להבין כי אלו אכן מזיקים לעור, ואפילו מאוד. אומנם, ישנן תוצאות הנראות לעין להסרת שיער פולשנית, הנזק הנגרם לעורנו הוא קבוע, ולא ניתן להחלמה. והרי בתחילה הנזקים לעורנו בקושי נראים לעין, אך עם הזמן הנזקים יחמירו, ונצטרך להשקיע המון משאבים על מנת להסיר או לפחות לצמצם את הפגיעה בעורנו. למשל מכשיר להסרת שיער (אפילטור) – אשר מוציא את השערה עם שורשה וכביכול גורם לשיער לצמוח רך יותר ודל יותר – וכאן, בטוח כולנו מכירים את המהירות בה שערות גדלות לאחר מכן, ושלא נדבר על שערות הפוכות שלא מצליחות לחדור דרך שכבת האפידרמיס, תהליך זה גורם לשיערה להטות את עצמה לכיוון פנים העור. בנוסף נציין את השעווה או/ו הלייזר, וכאן, נדבר על כוויות שעלולות להיגרם עקב הפרוצדורות, וכמובן הכאב שנחוש במהלך התהליך. ואם זה לא מספיק, הרי גם לא לכל סוג שיער (אורך / צבע) הטיפולים מתאימים. ואם החלטנו לעשות לייזר – תהליך הלוקח מספר חודשים לפחות- ובקיץ הולכים לים ותופסים מעט שמש, אז לא נוכל להשלים את תהליך הסרת השיער, זאת עקב חשש לכוויות. יתרה מכך, זהו לא פתרון בריא, ויש לקחת בחשבון כי ייתכן שנצטרך להתמודד עם רשלנות רפואית או סיבוכים אחרים.

מכאן, ניתן להסיק כי ניתוחים להסרת שיער עשויים להישמע נהדר, אך הם לא מציעים לנו את היציבות והביטחון אותו אנו רוצים. אבל לא הכל רע, ישנה חלופה שנתמקד בה!

 

כיצד ניתן להימנע מהסרת שיער פולשנית ועדיין לקבל את התוצאות הטובות ביותר?

ובכן, החלופה הטובה ביותר שניתן להציע על פני הסרת שיער פולשנית הינה קרם לרמקס (laramax), מוצר שפותח ומיוצר  בחברתנו, והוא מתמקד במניעת צמיחת השיער. לאחר שימוש בקרם זה באופן נכון, נוכל לראות את תוצאותיו, דהיינו עור ללא שיער לצמיתות!!! בעיקרון, נקבל את אותן התוצאות כמו בלייזר או שיטה פולשנית אחרת, אך ללא כל כאב כלל, וללא סיבוכים אחרים שעלולים להופיע מהליך פולשני. וכך, מקבלים תוצאות מדהימות תוך חוויה נעימה, לא כואבת ולא פולשנית, וכמובן, לא מזיקה לעורנו.

נציין עוד דבר חשוב, לרמקס (laramax) הינו פתרון בריא, ולא כרוך בשימוש באף מכשיר חיצוני. למעשה, זהו מוצר טבעי המצליח לעצור צמיחת שיער לנצח, וזאת 100% בטוח וללא תופעות לוואי.

אז אם אנו רוצים להסיר את השיער הלא רצוי תוך זמן קצר ובדרך קלה, זהו הזמן הנכון להתחיל להשתמש בלרמקס. וכן, אין שום סיבה לדאוג לדבר, פרט לביצוע ההנחיות של השימוש בקרם הלרמקס. נעשה זאת, וכבר תוך מס’ שבועות נראה תוצאות מדהימות, ולבסוף נוכל להיפטר משיער לא רצוי לצמיתות. אם כך זוהי הזדמנות מדהימה להתחיל להשתמש בלרמקס (laramax) עכשיו!

 

אסנת מלכה : קוסמטיקאית

שם: אסנת מלכה גיל :50 תחום עיסוק: קוסמטיקאית טלפון : 0524503410 כתובת מייל: osi1968@walla.com ספרי לנו בקצרה עליך התמחות בטיפולי פנים הגעתי לבג החלטתי לעשות שינוי לפני

קרא עוד

רוצה לקבל עידכונים ?

פייסבוק : Dr.michael.bernstein

 

צור קשר :

דואר אלקטרוני : support@dr-bernstein.net